Najlepsze cechy iPada 3 w momencie premiery

Najlepsze cechy iPada 3 w momencie premiery

 

IPad 3 z pewnością ma pewne rzeczy w kolejce w dniu premiery, które będą inne niż iPad i iPad 2. Pomimo nieustannie krążących plotek, że iPad 3 pojawi się jeszcze w tym roku, wydaje się to niemożliwe, szczególnie z opóźnieniem kolejnego wydania iPhone ‚ a.

Można śmiało powiedzieć, że data premiery iPada 3 będzie nadal przewidywalna w marcu 2012 r.lub na początku 2012 r. Jest to oczywiście, chyba że otrzymamy naprawdę ważne informacje ze źródła, które jest bardzo wiarygodne i wskazuje gdzie indziej.

Dzięki niedawnemu odsłonięciu iOS 5 lepiej uwierzyć, że iPad 3 zostanie preinstalowany ze wszystkimi nowymi zaletami. Ten ogromny remont systemu operacyjnego (demo na iPhone ‚ a) jest również opracowywany dla iPada 3 i oferuje jeszcze więcej doświadczenia na tak dużym ekranie; zwłaszcza jeśli jest to siatkówka! Do tej pory zaoferowano nam tylko przebłyski możliwości, do których jest zdolny iOS 5; co sprawia, że iOS 5 na iPadzie 3 jest czymś, co wzbudza zachwyt.

iPad 3 prawdopodobnie zostanie poddany estetycznemu ulepszeniu

Jeśli chodzi o estetykę, co ma do zaoferowania iPad 2? Cieńszy, zakrzywiony z pewną zrzuconą wagą w procesie jest jedną z głównych cech iPada 2, poza szybszym procesorem. Nie do końca to, czego fani Apple oczekiwali od tabletu drugiej generacji.

Chociaż nic nie zostało jeszcze udowodnione, Apple prawdopodobnie będzie starał się dać fanom to, czego chcą, wprowadzając duże zmiany estetyczne. To, czy włókno węglowe trafia do ipada 3,czy jest instalowane na iPada 4, nie jest jeszcze znane, ale wiemy, że mają pewne zmiany w projekcie. Czy plotki i patent na inteligentną ramkę się spełnią?

iPad 3 W bez zobowiązań

iCloud zmieni sposób, w jaki użytkownicy Apple uzyskują dostęp i przechowują swoje treści bez poczucia, że są uwięzieni. Dostęp do chmury będzie kolejną wielką rzeczą wśród firm tabletowych i bezprzewodowych; a Apple wydaje się być duży ze swoim ogromnym sprzętem, który jest obecnie rozwijany w celu obsługi usług w chmurze.

Wierzymy również, że fani Apple zobaczą duże zmiany w sposobie łączenia się z iPadem 3. Nikt nie lubi czapek danych, zwłaszcza, że iPad to urządzenie, które trafia tam, gdzie idą jego użytkownicy, i które nie zawsze znajduje się w domu lub w dedykowanym obszarze dostępu Wi-Fi. Spodziewaj się nowych opcji, jeśli chodzi o rejestrację planu transmisji danych od głównych operatorów, szczególnie z 4G na horyzoncie; iPad 3 będzie wart czekania.