Nowy iPad może mieć technologię dotykową, która będzie teksturować obiekty na ekranie.

Nowy iPad może mieć technologię dotykową, która będzie teksturować obiekty na ekranie.

 

Kto by pomyślał, że nawet kilka minut po oficjalnym wydaniu nowego ipada, nadal będziemy słyszeć plotki dotyczące funkcji obecnych w urządzeniu?

Cóż, kogo oszukuję, nowy iPad był obecnie najbardziej oczekiwanym urządzeniem, więc faktem jest, że usłyszymy o nim plotki przez kilka dni. Najnowsze plotki sugerują, że nowy iPad może mieć technologię dotykową, która będzie teksturować obiekty na ekranie.

Te pogłoski połączyły Senseg z Apple i pojawiły się z powodu zaproszeń medialnych Apple ‚ a, które zawierały wiersze: „mamy coś, co naprawdę powinieneś zobaczyć. I dotyk.- Szczegóły można znaleźć poniżej!

To dzięki „Opiekun”, że ludzie doszli do wiedzieć, że Senseg współpracuje z współpracuje z Apple. Według doniesień, Guardian spotkał się z dyrektorami Senseg w styczniu i nie powiedzieli nic o pracy z Apple, jednak rozmawiali z producentami tabletów.

W wiadomościach podano w zeszłym tygodniu, że Petri Jehkonen,

Kierownik ds. marketingu technicznego Senseg, został zapytany, czy Apple jest klientem technologii E-sense. Odpowiedział, że to dla Apple, aby skomentować.

Zgodnie z następującą witryną, nowa funkcja, która nie była widoczna na iPadzie, z pewnością znajdzie się w nowym iPad3, a technologia dotykowa wydaje się mieć duże prawdopodobieństwo, że zostanie pokazana w nowym urządzeniu.

Czy to prawda, czy nie, tylko czas pokaże, czy Apple rzeczywiście dodał technologię dotykową do Nowego ipada 3, ponieważ Apple podobno się nią zainteresował. Inne plotki mówią również o iPhoto dla Nowego ipada. Chociaż rysik wrażliwy na nacisk na iPada 3 z pewnością zostanie wydany.

Uwaga: następna generacja iPada została uruchomiona 10 godzin temu. Apple nazwał go „nowym iPadem” zamiast iPada 3 / HD. Więc będziemy nazywać go również nowy iPad. O wszystkich nowościach związanych z uruchomieniem i funkcjami porozmawiamy później. Ale obiecujemy, że nie przegapimy najmniejszego szczegółu!

Śledź nas, aby sprawdzić, czy technologia dotykowa została włączona do nowego iPada, czy nie.