Powód, dla którego Siri został usunięty z Nowego ipada

Powód, dla którego Siri został usunięty z Nowego ipada

 

Ostatnie wydarzenie startowe Apple można uznać za najbardziej oczekiwane wydarzenie startowe dla któregokolwiek z ich urządzeń. Ludzie na całym świecie z niecierpliwością czekali, aby dowiedzieć się, jak będzie wyglądał tablet trzeciej generacji. Wszyscy mieli wiele pytań w głowach. Najważniejszym z nich było to, czy nowe urządzenie będzie nazywane iPadem 3, czy iPadem HD, i oboje wiemy, że ani jedno, ani drugie nie było tak, jak Apple nadało mu nazwę, nowy iPad. W każdym razie Wyświetlacz Retina, 4G LTE i układ A5X, których większość z nas oczekiwała, zostały potwierdzone, że są w tablecie. Jedną z głównych frustracji, z którą musiałem się zmierzyć, było to, że nowy iPad nie miał Siri. Dzięki udanemu debiutowi na iPhone ‚ a 4S ludzie spodziewali się, że nowy iPad również będzie miał tę funkcję. Jednak wydarzenie ujawniło, że Siri nie było nigdzie w nowym iPadzie. Przeczytaj, aby dowiedzieć się o możliwych przyczynach, po przerwie!

Tak, współczuję wielu osobom, które chciały mieć swojego osobistego asystenta w swoim nowym iPadzie. Apple zdecydowało jednak, że nie będzie włączać tej funkcji do tabletu trzeciej generacji. Ta decyzja sprawiła jednak, że wielu podekscytowanych fanów rozczarowało się. Poniżej możesz przeczytać, dlaczego Apple nie dostarczył Siri na Nowego ipada.

połączenie z Internetem

Wszyscy wiemy, że Siri potrzebuje połączenia z Internetem do pracy, a Apple nie może zagwarantować całodobowego połączenia z Internetem, jeśli chodzi o nowy iPad. Istnieją dwie wersje Nowego ipada: modele 4G i Wi-Fi tylko. 4G to usługa płatna, a zatem nie ma stałego połączenia z Internetem, ponieważ ludzie w zasadzie płacą za to, kiedy naprawdę tego wymagają.

Siri oszalała.

Tak, Siri stała się jeszcze głupsza niż kilka miesięcy temu. Steve Wozniak, współzałożyciel Apple, sam powiedział, że Siri straciło połączenie. Wcześniej pytał ją o nazwy pięciu największych jezior w Kalifornii, a ona odpowiedziała poprawnie, ale teraz tęskni za nimi.

Na początku ludzie mogli zadawać Siri różnego rodzaju pytania i uzyskiwać właściwe odpowiedzi; jednak po pięciu miesiącach Siri powróciła do swojej fazy alfa. Może to wynikać z faktu, że wiele osób zadaje pytania Siri, a Apple nie może poprawnie i na czas przetwarzać odpowiedzi, dając ludziom mniej inteligentnych odpowiedzi. Apple może myśleć, że wszyscy użytkownicy iPhone 4S robią to z Siri i po prostu nie mogą poradzić sobie z nowymi użytkownikami iPada, jeśli udostępnili go na nowym iPadzie.

Może Nowy iPad dostanie Siri w przyszłym roku. Do tego czasu nowi użytkownicy iPada będą musieli zadowolić się funkcją dyktowania Siri. Z drugiej strony, ludzie mogą spodziewać się, że inteligentne akcesoria Bluetooth dla Nowego ipada pojawią się w najbliższej przyszłości.