Skorzystaj z tego teraz, aby kupić nowy iPad 3

Skorzystaj z tego teraz, aby kupić nowy iPad 3

 

Oczekuje się, że iPad 3 trafi do sprzedaży 7 marca.

Chcielibyśmy poinformować, że jest to najlepszy czas na sprzedaż iPada, aby kupić iPada 3 w marcu. Popularna usługa handlu online Gazelle potwierdziła, że ” najlepszy czas na handel jest teraz.”Możesz iść do Gazeli.” com, aby sprzedać swoje używane gadżety za pożyczkę / gotówkę , a oni je poddadzą recyklingowi/odsprzedadzą. Wydaje się, że jest to łatwy sposób na sprzedaż aktualnej wersji iPada, dzięki czemu masz wystarczająco dużo pieniędzy, gdy iPad 3 jest dostępny w sklepach.

Anthony Scarcella, Dyrektor Generalny Gazelle, donosi, że liczba transakcji na iPadzie wzrosła o 400% w ciągu ostatnich kilku tygodni, a teraz jest dobry czas na handel-na iPadzie. Ceny zaczęły spadać od czasu premiery iPada 3. Ponadto, w związku z oczekiwanym spadkiem cen na iPadzie 2, Ceny handlu będą nadal spadać, co zostanie ogłoszone 7 marca.

Kiedy wysyłasz iPada do odsprzedaży, Gazelle oferuje 30-dniową gwarancję ceny dla danej oferty. Oznacza to, że możesz zachować bieżący iPad, aż w końcu dostaniesz iPada 3 w swoje ręce. W ofercie znajduje się pudełko do wysyłki tabletu do Gazeli i bezpłatna dostawa. Scarcella ogłosiła również, że ceny iPada powinny pozostać stabilne do czasu ogłoszenia iPada 3, ale zaczną spadać po ogłoszeniu. Więc lepiej zrób krok w tej chwili!

Inne sposoby, których możesz użyć do sprzedaży iPada, to serwis eBay i usługa reCommerce o nazwie NextWorth. NextWorth sporządził następujący wykres, który pokazuje wahania cen sprzedaży, gdy iPad 2 zadebiutował na oryginalnym iPadzie.


Jeff Trachsel, Dyrektor Marketingu NextWorth, poinformował, że odnotował wzrost ruchu o 400% i wolumenu zamówień z iPada w ciągu ostatniego tygodnia. Ludzie mogą żyć bez tabletu przez kilka dni, w przeciwieństwie do telefonu, więc ludzie prawdopodobnie oddadzą je wcześniej po wyższych cenach.

Gazela oferuje 240 USD za 32 GB Wi-FI tylko iPad 2 w dobrym stanie.

 

Notowania prawdopodobnie spadną, gdy zbliża się iPad 3. Zawsze istnieje opcja Craiglist, jeśli nie chcesz sprzedawać za pośrednictwem Gazelle lub NextWorth. Co więcej, Amazon weźmie 32 GB Wi-Fi tylko iPada 2 w dobrym stanie za 360 USD, ale to wyklucza wysyłkę i obsługę. Otrzymasz Kartę Podarunkową Amazon w zamian za swój handel. Jest jeszcze jedna oferta od RadioShack. Oferują również program handlu. Możesz dostać 320 USD za 32 GB Wi-Fi tylko iPada 2 i dobrze, że wysyłka nie jest wymagana. Ponadto nie będziesz musiał zajmować się aukcją. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić lokalny RadioShack, który akceptuje transakcje handlowe i przekazać iPada za gotówkę.

Zalecamy uzyskanie maksymalnej możliwej wartości przy odsprzedaży, w tym wszystkich akcesoriów dostarczonych z iPadem. IPad 3 jest tylko 8 dni drogi zgodnie z oczekiwanym ogłoszeniem z 7 marca i możesz zdecydować, co teraz zrobić! Jestem pewien, że nie możesz się doczekać. W międzyczasie sprawdź ten post informujący o podwyżkach cen na iPadzie 3!