Steve Jobs zmarł w wieku 56 lat: CEO i współzałożyciel Apple

Steve Jobs zmarł w wieku 56 lat: CEO i współzałożyciel Apple

 

Steve Jobs, talent i mózg za ulubionymi urządzeniami Apple, zniknął z życia.

Jego śmierć jest nagła, tragiczna, a zespół tutaj na blogu informacyjnym iPad 3 jest głęboko zasmucony.   Steve Jobs zmagał się z chorobą, a ostatnio zrezygnował w sierpniu, wyznaczając na jego miejsce Tima Cooka.   Jobs miał 56 lat i otrzymał przeszczep wątroby w 2009 roku, kiedy po raz pierwszy wziął długi urlop chorobowy.

Chociaż pod kierownictwem Tima Cooka, Steve Jobs, CEO i współzałożyciel Apple, wciąż był zdeterminowany, aby odgrywać rolę w firmie.   Jeśli miałeś okazję odwiedzić stronę główną Apple, powinieneś zauważyć dziś wieczorem, że pokazują pełną stronę na cześć Pana Jobsa, ogłaszając lata jego życia: 1955-2011.   Jobs miał żonę i czworo dzieci.

Musimy mu podziękować za urządzenia, które wszyscy kochamy, w tym rozwój iPodów, iPhone ‚ ów i iPadów, aby wymienić tylko kilka, które były liderami na każdym z ich rynków.   Jego metodologia, Reklama i wizja pomogły ustalić, czym jest dzisiaj Apple i nie powinno to wkrótce zostać zapomniane.

Pan Jobs został adoptowany przez rodzinę mieszkającą w Palo Alto w Kalifornii i został wyrzucony z college ‚ u, który szybko stał się innowatorem w sektorze technologii.   Miał zaledwie 21 lat, kiedy on i jego przyjaciel Steve Wozniak założyli firmę Apple Computer Inc. w rodzinnym garażu w 1976 r.   Pan Woźniak, dowiedziawszy się o tragicznej wiadomości, powiedział ABC News, że ” jestem zszokowany i zaniepokojony.»

Wielu krytyków już zastanawia się, czy Apple pozostanie tym, co jobs stworzył pod jego nieobecność.

Jobs był niesławny, ujawniając najważniejsze aspekty swoich urządzeń na samym końcu ich ujawnienia i ściśle upewniając się, że jego pracownicy trzymają język za zębami.

Strategia ta była bezpośrednio związana z jego wizją, że taki plan działania doprowadzi do zwiększonych oczekiwań na nadchodzące urządzenie(urządzenia).   Miał rację, ponieważ po wydaniu każdego urządzenia z systemem iOS wszyscy czekamy na kolejną aktualizację.
Panie Jobs, będzie Pan tęsknił i niech twoja rodzina i przyjaciele będą silni w tym trudnym czasie.